"Dwa ognie"

30 maja 2018r. uczniowie klas III uczestniczyli w XV Gminnym Turnieju Rozgrywek Sportowych ,,DWA OGNIE”. Nasi uczniowie zajęli wysokie II miejsce, otrzymali puchar, medale i słodycze.

Dla dzieci była to nie tylko rywalizacja, ale także okazja do wzajemnego poznawania się, sportowego współdziałania w zespole, a przede wszystkim świetna zabawa. Zespołowi Szkół Samorządowych w Rzykach serdecznie dziękujemy za organizację zawodów. Naszą szkołę reprezentowali: Alicja Wcisło IIIa, Martyna Fiołek IIIa, Maja Lechowicz IIIa, Ola Gondko IIIa, Ola Sikora IIIa, Mateusz Pękala III,a Kacper Bury IIIa, Wojtek Mikołajek IIIa, Franek Paluch IIIa, Gabryś Wesołowski IIIa, Patrycja Frydel IIIb, Martyna Bryndza IIIb, Paweł Słanek IIIb, Piotr Rokowski IIIb, Piotr Płonka IIIb, Maksymilian Warchał IIIb.

{gallery}phocagallery/rokszkolny201718/dwaognie{/gallery}