"Chcecie bajki, oto bajka"

13 IV 2016 r. uczniowie klasy IIc i IId uczestniczyli w IV Otwartym Festiwalu Teatrzyków Dziecięcych "Chceie bajki, oto bajka" w MDK w Andrychowie. Był to dla wszystkich bardzo emocjonujący i wyczerpujący dzień. Nasi aktorzy wystapili jako pierwsi z inscenizacją "Mikołajkowa przemiana".

Kiedy emocje opadły, zasiedli na widowni, aby oglądać występy innych zespołów. A było na co popatrzeć. "Pali się", "Opowieść o wężowym królu", "O wesołej Ludwiczce". "Remont w piekle", "Psikuś", "Na spotkanie tęczy" -oto tytuły konkursowych przedstawień. Wszyscy aktorzy starali się jak mogli, włożyli w występ swój talent a przede wszystkim serce. To było prawdziwe Święto Teatru. Jury nagrodziło uczestników upominkami oraz pamiątkowymi medalami. Nasi aktorzy zdobyli wyróżnienie oraz nagrodę w wysokości 150 zł. Panie wychowawczynie na pewno zabiorą dzieci na zasłużone lody. Ogromne podziękowania ślemy w stronę Rodziców, którzy czynnie uczestniczyli w wydarzeniach tego dnia.

{gallery}phocagallery/rokszkolny201516/bajka{/gallery}