Biała szkoła - kl. IV a

Uczniowie klasy 4a sportowej wraz z p. Katarzyną Ogorzelec i p. Renatą Adamczyk uczestniczyli w dniach od 8 do 12 stycznia 2018 r. w Białej Szkole w Rytrze.

W czasie pobytu brali udział w pieszych wycieczkach po malowniczej górskiej miejscowości, trenowali w hali sportowej, pływali na basenie oraz udali się pociągiem na wycieczkę do Piwnicznej- Zdroju. Podczas pobytu wszystkim dopisywał znakomity humor w czasie wspólnych gier, zabaw i konkursów. Życzliwa atmosfera panująca w ośrodku, atrakcyjne zajęcia, dyskoteka, karaoke, pasowanie na górala, piękne widoki oraz pyszne jedzenie sprawiły, że był to wspaniale spędzony czas. Każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Wszyscy otrzymali płytkę ze zdjęciami, pamiątkową koszulkę zaprojektowaną przez siebie oraz dyplom ,,górala”. Uczniowie pełni wrażeń z żalem żegnali się z Rytrem.

{gallery}phocagallery/rokszkolny201718/Rytro{/gallery}