Bezpiecznie, zdrowo i kolorowo

Już po raz drugi odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs „ Bezpiecznie, Zdrowo i Kolorowo". Uczestniczyło w nim 8 szkół z naszej gminy. Jury w składzie: dr Jarosław Pędziwiatr, pielęgniarka Dorota Młocek, pani Elżbieta Drzazga – strażnik miejski oraz Anna Jura – czuwało nad prawidłowym przebiegiem konkursu.

Uczestników przywitała gorąco Pani Dyrektor Elżbieta Górska – Zborowska życząc wszystkim drużynom sukcesów oraz dobrej zabawy.
Dzieci obejrzały pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w wykonaniu harcerzy z andrychowskiego Hufca, których zaprosiła pani Maria Przybyłowicz. Następnie rozwiązywały zagadki o zdrowiu , testy oraz układały puzzle. Na koniec wszyscy sortowali produkty na zdrowe i mniej zdrowe, po czym oddali się ich degustacji.
Wszystkie drużyny wykazały się dużą wiedzą z zakresu bezpieczeństwa, zdrowia i higienicznego stylu życia.
Najwięcej punktów zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie, drugie miejsce zajęli uczniowie z Roczyn, a na trzecim miejscu uplasowała się nasza "dwójka" w składzie: Judyta Sordyl kl. IIa, Maksymilian Niemczyk kl. IIb i Wojciech Trojak kl. IIc.
Konkurs przygotowany i przeprowadzony przez kol. Annę Baścik i Dorotę Paździorę przebiegł w miłej i przyjaznej atmosferze.

{gallery}phocagallery/rok_szkolny2013_14/bezpieczniezdrowokolorowo{/gallery}