Bezpiecznie, zdrowo i kolorowo

28 października nasza szkoła gościła uczniów klas drugich z ośmiu szkół Gminy Andrychów na trzeciej edycji konkursu ,,Bezpiecznie, zdrowo i kolorowo". Uczestnicy rywalizowali, wykonując różne zadania i dobrze się bawili.

Wypełniali testy, układali numerki alarmowe z puzzli do prawidłowego przejścia przez pasy, wyróżniali zawartość apteczki oraz degustowali produkty podzielone na te zdrowe i te mniej zdrowe. Najlepszymi okazali się uczniowie z Zagórnika, Rzyk i SP nr 4. Jury złożone z przedstawicieli: Policji, Straży Miejskiej, pielęgniarki oraz emerytowanego nauczyciela klas młodszych było pod wrażeniem zaangażowania i wiedzy małych uczestników konkursu. Spotkanie rozpoczęła i wszystkich serdecznie przywitała p. Dyrektor Elżbieta Górska – Zborowska, życząc miłej zabawy, a na zakończenie nagrody wszystkim uczestnikom konkursu wręczyła wicedyrektor p. Bożena Ryczek.

{gallery}phocagallery/rok.szkolny2014.15/bezpieczniezdrowokolorowo{/gallery}