Bal Malucha 2015

17 stycznia 2015 roku w naszej szkole odbył się tradycyjnie Bal Malucha. Ta impreza jest już dobrze znana w środowisku lokalnym, dlatego w szkole pojawiło się mnóstwo dzieciaków, nad którymi pieczę mieli rodzice, dziadkowie ..... oraz nasi uczniowie ze starszych klas. Tego dnia milusińskim towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zawsze, bowiem zamieniła się w piękną salę balową.

Do tańca zapraszał finalista X -Factor p. Sebastian Chmiel wraz ze swoją asystentką. Dzieci przebrane za różne postaci z bajek chętnie brały udział w zabawach i tańcach, a także mogły obejrzeć bajkę pt. „Kopciuszek" wystawioną przez uczniów z klasy IIa i IIIc. Nie zabrakło również ważnej osoby, czyli Św. Mikołaja, który rozdał wyczekiwane prezenty. W przerwie serwowano słodki poczęstunek. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał dzieciom jak i dorosłym.
Dyrekcja i organizatorzy balu serdzecznie dziękują sponsorm: firmie Aksam, Next-car, Axpal, Nowex, Pani Kindze Wiewióra, Pani Magdalenie Skrzypczak, Radzie Rodziców SP2.

{gallery}phocagallery/rok.szkolny2014.15/balmalucha{/gallery}