Awans do finału wojewódzkiego

WIELKI SUKCES NASZYCH SIATKAREK! Nasze szóstoklasistki zagrają w Finale Wojewódzkim Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt! W dniu 9 kwietnia 2015 r. w Bukownie ( powiat olkuski) odbył się finał rejonowy  Po pełnych ambicji i zaangażowania meczach nasze dziewczęta zajęły pierwsze miejsce w całym turnieju.

Cieszy fakt, że każda z ,,czwórek" stanęła na wysokości zadania i wygrała z dużą przewagą swoje sety, nie dając rywalkom nadziei na wygraną. Reprezentacja naszej szkoły pokonała drużyny z Chrzanowa, Oświęcimia oraz Bukowna nie tracąc żadnego seta. Sukces jest tym większy, że nasza drużyna trenowana przez panią Renatę Adamczyk po kilku latach przerwy, znów zagości pośród najlepszych w Małopolsce. Finał odbędzie się 28 kwietnia w Krzeszowicach. Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i trenerce!
Drużyna wystąpiła w składzie: Iwona Kubień, Gabriela Curzydło, Wiktoria Masiuk, Katarzyna Brańka, Agnieszka Nalborczyk, Agnieszka Zaremba, Maja Woźniak, Patrycja Kowala, Ania Polak, Aneta Kowaliczek.
Życzymy powodzenia w finale wojewódzkim!!!