"Autyzm -w niebieskim świecie"

19 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie nastąpiło rozwiązanie pierwszego gminnego konkursu plastycznego ,,Autyzm – w niebieskim świecie”. Jury przyznało 5 nagród głównych i około 40 wyróżnień. Nasi uczniowie zdobyli: Emilia Stachowiak – NAGRODA, Weronika Oboza – wyróżnienie, Lena Weiss – wyróżnienie, Maja Powroźnik – wyróżnienie, Nadia Górczak – wyróżnienie, Zuzanna Żydek – wyróżnienie, Maksymilian Pietraszek - wyróżnienie, Natalia Prus - wyróżnienie

Cieszymy się, iż Emilka Stachowiak (7d) nie tylko znalazła się w zaszczytnym gronie pięciu nagrodzonych osób, ale również jej praca została umieszczona na pierwszej stronie folderu poświęconego pracom konkursowym i na dyplomach zwycięzców. Po zakończeniu imprezy, pani Patrycja Kołodziejczyk, organizatorka marszu i konkursu, serdecznie gratulowała Emilce pięknej i mądrej pracy, wyraziła podziw dla jej niezwykłego talentu, dziękowała za wkład pracy i życzyła dostania się do szkoły plastycznej. Dla naszej uczennicy to był wielki zaszczyt. Gratulujemy Emilce, wszystkim wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów!!!

{gallery}phocagallery/rokszkolny201718/autyzm{/gallery}