Andrychowskie Dni Profilaktyki

Ośrodek Pomocy Społecznej w Andrychowie w dniach od 17 do 29 września 2017r. organizował Andrychowskie Dni Profilaktyki pod hasłem: „Bezpieczny świat Twojego dziecka”.

W tych dniach klasy 2a [wych. Barbara Czepiec] i 2b [wych. Anna Baścik] wzięły udział w warsztacie integracyjnym mających na celu promowanie rodziny, ochronę dzieci przed zachowaniami ryzykownymi, uwrażliwienie mieszkańców Gminy Andrychów na problemy społeczne.
Wszystkie dzieci uczestniczyły w zajęciach i grach zespołowych, miedzy innymi: ”Wędrująca piłka”, „Moje zainteresowania”, „Ludzie do ludzi”. Taniec przy muzyce i zabawy z chustą animacyjną były ciekawym dopełnieniem tego dnia. Maluchy świetnie się bawiły, były zachwycone, chłonąc wszystkie atrakcje.

{gallery}/phocagallery/rokszkolny201718/profilaktyka{/gallery}