17 marca 2020
Trenuj liczenie

Propozycja dla uczniów kl. III, IV ...... i nie tylko.

Uwaga! Nabór do klas sportowych

Drodzy Rodzice! Prowadzimy nabór do wyjątkowej 4 klasy sportowej, gdzie w ramach wychowania fizycznego dzieci będą miały naukę pływania, a w sezonie zimowym naukę jazdy na nartach. Dodatkowo gry zespołowe czy zajęcia taneczne.

Zbiórka pustych opakowań

Przypominamy, że w dalszym ciągu trwa zbiórka pustych opakowań po kleju AMOS.

16 marca 2020
Alternatywa na spędzenie czasu połączonego z nauką

Świetna alternatywa tradycyjnej nauki ortografii, zarówno w formie online jak i aplikacji mobilnej. Najlepsza nauka to ta poprzez zabawę. Odpowiednia dla wszystkich klas szkoły podstawowej. >>>Dyktanda<<<

Nauka zdalna

Materiały edukacyjne – polecane platformy, strony i serwisy internetowe

Matematyka 4b, 6b, 6f, 7d, 8c

W tym czasie, gdy lekcje nie są prowadzone w szkole, uczniowie wspomnianych klas otrzymują do rozwiązania zadania poprzez maila: matmasp2a@gmail.com. Informacja na ten temat wysyłana była przez dziennik elektroniczny w zeszłym tygodniu. Ta wiadomość jest

11 marca 2020
UWAGA! Komunikat pielęgniarki szkolnej!

Bardzo proszę, by rodzice, którzy otrzymali informacje o konieczności zrobienia badań przesiewowych oraz bilansów nie zgłaszali się do przychodni w najbliższym czasie. Proszę odłożyć badania na termin późniejszy.Pielęgniarka szkolna

11 marca 2020
Zmiana terminów konkursów

"Kangur", "Świetlik" - zmiana terminów konkursów

10 marca 2020
Dzień Kobiet w świetlicy

W Dzień Kobiet w świetlicy pamiętamy o naszych Babciach, Mamusiach, Siostrzyczkach, Koleżankach :)

10 marca 2020
Zapisy do klas pierwszych - dodatkowe informacje!

Dla chętnych uczniów od nowego roku szkolnego planujemy utworzyć klasy pierwsze z rozszerzoną ofertą zajęć.

09 marca 2020
#DwójkadlaKaczyny

Samorząd Szkolny SP2 zaprasza do udziału w zbiórce artykułów szkolnych, które sprezentujemy dzieciom ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Kaczynie.

09 marca 2020
,,Twórczość Marii Konopnickiej w ilustracjach dzieci”

W związku ze zbliżającym się Dniem Patrona Szkoły zachęcamy wszystkich uczniów klas I – III do wzięcia udziału w wewnątrzszkolnym konkursie plastycznym ,,Twórczość Marii Konopnickiej w ilustracjach dzieci”.

06 marca 2020
Zgodna współpraca

Umiejętności współpracy, współdziałania i wzajemnej pomocy to ważne aspekty życia społecznego. Na dzisiejszych zajęciach z edukacji informatycznej uczniowie kl. 3d gościli młodszych kolegów z "zerówki" - przyszłych pierwszoklasistów.

06 marca 2020
Co słychać w naszej świetlicy?

Przez 2 tygodnie zgłębialiśmy tajniki "krawieckiego rzemiosła" :) Właśnie zawiązaliśmy ostatni supełek...

ZBIÓRKA ZUŻYTYCH BATERII

Przypominamy, że w dalszym ciągu prowadzimy w naszej szkole zbiórkę zużytych baterii.

05 marca 2020
ZNACZKI ZBIERAMY – MISJE WSPIERAMY!

W ramach pomocy misjom zbieramy także (oprócz telefonów) ostemplowane znaczki, wycięte z kopert lub kartek pocztowych z półcentymetrowym marginesem (nie mogą to być znaczki odklejone jak do klasera).

05 marca 2020
TELEFONY ZBIERAMY – MISJE WSPIERAMY!

Zbieramy stare telefony komórkowe - nawet najstarsze modele.

05 marca 2020
UWAGA! PRZEDŁUŻAMY AKCJĘ: PLUSZAKI NA START!

UWAGA! PRZEDŁUŻAMY AKCJĘ: PLUSZAKI NA START! Jeżeli masz w domu niepotrzebne, niezniszczone i czyste pluszaki to przynieś je (w dniach od 2 - 10 marca) do pani Edytki (szatnia), a my znajdziemy im nowych właścicieli.

04 marca 2020
"Muzyka i Magia" w Operze Krakowskiej

„Jest wiele teatrów na świecie bardziej i mniej poważnych, lecz najwspanialszy dla dzieci jest teatr wyobraźni”

04 marca 2020
Dzień Otwarty

3 marca 2020 roku do naszej szkoły zawitali ważni goście – przyszli pierwszoklasiści.

03 marca 2020
„No promil – No Problem”

Uczniowie „Dwójki” laureatami konkursów XII edycji kampanii „No promil – No Problem”. Dziewięć osób z naszej Gminy otrzymało nagrody lub wyróżnienia za wykonanie prac konkursowych – plastycznych, multimedialnych i literackich, które to prace

03 marca 2020
Dzień Otwarty

Serdecznie zapraszamy przyszłorocznych pierwszoklasistów na Dzień Otwarty.

02 marca 2020
Płatność za obiady

Informujemy, iż do 10 marca należy uiścić opłatę za obiady w miesiącu lutym. Cały obiad- 67,50 zł II danie- 52,50 zł zupa -15 zł dożywianie -27 zł