Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

01 marca 2020
43. Rajd Zimowy

15 osobowa grupa śmiałków z klas piątych siódmych i ósmych reprezentowała naszą szkołę w czterdziestym trzecim Rajdzie Zimowym po Ziemi Andrychowskiej z metą w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie.

01 marca 2020
Działaj na rzecz bezpieczeństwa!

Luty jest miesiącem, w którym obchodzi się Dzień Bezpiecznego Internetu. Nasza szkoła również promuje bezpieczeństwo, co zostało potwierdzone certyfikatem i przyznaniem zaszczytnego tytułu Lidera Projektu „Szkoły promującej bezpieczeństwo”, dlatego,

28 lutego 2020
Pasjonaci

To, że w naszej szkole mamy dużo zdolnych uczniów osiągających sukcesy w konkursach przedmiotowych, sportowych, artystycznych – wiadomo nie od dziś. Ale jest także znaczna grupa uczniów mająca różne pozaszkolne pasje, zainteresowania.

27 lutego 2020
Rekomendacje Ministra Edukacji Narodowej

26 lutego 2020
Trening czyni Mistrza! Ozoboty do roboty!

Tylko poprzez wytrwałe ćwiczenia osiągniesz zamierzony cel. Naszym celem jest 100% znajomość tabliczki mnożenia.

24 lutego 2020
MYŚLIMY NIE TYLKO O SOBIE!

Nasi mali wolontariusze przyłączyli się do akcji charytatywnej zorganizowanej przez starszych kolegów z Zespołu Szkół nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Andrychowie.

24 lutego 2020
PLUSZAKI NA START!

Jeżeli masz w domu niepotrzebne, niezniszczone i czyste pluszaki to przynieś je (od 2 - 6 marca) do pani Edytki (szatnia), a my znajdziemy im nowych właścicieli.

20 lutego 2020
„Hobbit czyli tam i z powrotem”

W dniu 20 lutego 2020 roku uczniowie klas IV-VI naszej szkoły mieli dużą przyjemność obejrzenia spektaklu przygotowanego przez Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia pt. „Hobbit czyli tam i z powrotem”

20 lutego 2020
Wielkie show - Celtic Trio w Dwójce

W czwartek 20 lutego uczniowie naszej szkoły zarażeni żywiołem i energią bawili się melodiami z Bretanii, Irlandii i Szkocji. Celtycka muzyka, regionalne instrumenty i tradycyjny taniec na długo zostaną w pamięci.

19 lutego 2020
Uczniowie "Dwójki" w finale "Kaktusa"

17. 01. 2020 r. w naszej szkole odbył się I etap Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego "Kaktus" zorganizowanego pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego, Wojewody Małopolski, Prezydenta Miasta Krakowa oraz Małopolskiego Kuratora Oświaty.

19 lutego 2020
Międzyszkolne Zawody Matematyczne klas czwartych

Dnia 19 lutego 2020 roku w naszej szkole odbyły się coroczne Międzyszkolne Zawody Matematyczne Klas Czwartych.

18 lutego 2020
„Świąteczne Marzenia”

W dniu 18.02. klasy Ib, 5c, 6c,6d obejrzały musical, pt.:„Świąteczne Marzenia” w wykonaniu Rewii Dziecięco-Młodzieżowej DINO z Andrychowa. Akcja musicalu rozgrywa się w latach dwudziestych ubiegłego wieku,w jednym z domów dziecka, jakie istniały.

16 lutego 2020
22. Bal Malucha już jest tylko wspomnieniem

Tuż przed 15.00 szkoła wypełniła się dziećmi przebranymi w cudownie kolorowe stroje. Za chwilę rozpoczęła się zabawa, pod opieką dwóch pań prowadzących, które dawały z siebie wszystko, by każde dziecko dobrze się bawiło.

15 lutego 2020
A w karnawale, wszyscy w głowach mają bale....

14 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Sala gimnastyczna w leśnej scenerii wyglądała inaczej niż na co dzień i zmieniła się w prawdziwy Stumilowy Las.

14 lutego 2020
Informacja Kuratorium

Zapoznaj się z informacjami Kuratorium Oświaty w Krakowie.

12 lutego 2020
Zostań mistrzem tabliczki mnożenia

Na dzisiejszych zajęciach z programowania uczniowie kl. 3d ukończyli pisanie skryptu w aplikacji Scratch do programu – gry, w której komputer będzie zadawał graczowi przykłady z tabliczki mnożenia.

12 lutego 2020
Dzień Chorego

09 lutego 2020
31 stycznia 2020
Podział godzin

Na stronie szkoły w zakładce „Strefa ucznia” znajduje się podział godzin, który będzie obowiązywał od 10 lutego 2020 r. W planie uwzględniono nową numerację sal w Szkole Podstawowej nr 2. W nawiasach umieszczono poprzednie numery klas.

28 stycznia 2020
Konkurs "Świetlik"

Konkurs „Świetlik” to przede wszystkim możliwość rozwoju jego uczestników poprzez eksperymentowanie i rozwiązywanie zagadek przyrodniczych. Doświadczenia do obecnej edycji Konkursu znajdują się w Aktualnościach na stronie internetowej.

Dzień Babci i Dziadka

21 i 22 stycznia naszą szkołę odwiedzili wyjątkowi Goście - Babcie i Dziadkowie uczniów klas II d i III b.

Zebranie z Rodzicami

Harmonogram spotkań z Rodzicami 23.01.2020r. (czwartek) Uwaga! Na terenie SP2 została wprowadzona nowa numeracja sal. W nawiasach znajdują się poprzednie numery klas.