05 października 2020
Zaległa kwesta żonkilowa

Pamiętacie, w marcu miała się odbyć w naszej szkole kwesta na rzecz dzieci będących pod opieką Hospicjum Domowego Królowej Apostołów. Niestety, okoliczności nam w tym przeszkodziły, dlatego chcemy tę zbiórkę przeprowadzić teraz

05 października 2020
Szkolny Klub Wolontariatu budzi się po wakacjach

Niektórzy byli już zainteresowani wznowieniem działalności SKW, inni czekali na sygnał. Dziś go dajemy i rozpoczynamy. Sądzę, że początkiem października w pełni wystartujemy.

Spotkanie z dietetykiem

„SPOTKANIE Z DIETETYKIEM” W ramach akcji społeczno-edukacyjnej „Pomagamy, nie oceniamy” organizowanej przez Polskie Centra Dietetyczne 1 października 2020 r. uczniowie klas 1-3 spotkali się z dietetykiem.

Arcymistrz mnożenia

Serdecznie zapraszamy uczniów klas III - VIII do udziału w internetowym konkursie matematyczno - logicznym, który jest organizowany w ramach X Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

MultiplicationTable - o bezpłatna akcja edukacyjna, któr azachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób.

01 października 2020
KONKURS PLASTYCZNY

DLA KLAS I – III "JESTEM ŻYCZLIWY – NIE JESTEM OBOJĘTNY NA KRZYWDĘ"

01 października 2020
30 września 2020
Kredkobranie

Bardzo dziękujmy wszystkim tym, którzy przyczynili się do naszego małego sukcesu. Rodzicom, dzieciom i wychowawcom klas, którzy nie przeszli obojętnie wobec osób będących w potrzebie.

29 września 2020
28 września 2020
Informacja dla rodziców, którzy zdecydowali się wykupić dobrowolne ubezpieczenie NNW dla dzieci

Rodziców, którzy zdecydowali się wykupić dobrowolne ubezpieczenie od NNW prosimy o zapoznanie się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (OWU).

28 września 2020
22 września 2020
POLA NADZIEI

Uczniowie klasy 1a w ramach kampanii „Pola nadziei”, posadzili na klombie znajdującym się przed szkołą cebulki żonkili, które są międzynarodowym symbolem nadziei. W ten sposób dzieci chciały okazać solidarność z ludźmi chorymi, cierpiącymi.

22 września 2020
Bezpieczna droga do szkoły

22 września 2020 roku uczniowie klas pierwszych spotkali się z pracownikiem Straży Miejskiej – panią Elżbietą Drzazgą. Celem zajęć było poszerzenie wiedzy na temat bezpiecznej drogi do szkoły.

21 września 2020
Spacerki

Spacery

18 września 2020
Płatność za obiady

Rada Rodziców zaproponowała, by dla chętnych rodziców w bieżącym roku szkolnym utrzymać możliwość płacenia za obiady przelewem na konto Rady.

17 września 2020
16 września 2020
Dzień Kropki

15 września na całym świecie obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. W naszej szkolnej świetlicy również świętowaliśmy Dzień Kropki.

14 września 2020
,,Pomóżmy zwierzętom leśnym przetrwać zimę"

Od 15 września rozpoczynamy w naszej szkole coroczną akcję ,,Pomóżmy zwierzętom leśnym przetrwać zimę". Będziemy zbierać kasztany i żołędzie.

14 września 2020
Konkurs plastyczny "Dzień Anioła Stróża"

Z okazji Dnia Anioła Stróża zachęcamy uczniów klas I do wzięcia udziału w konkursie plastycznym ,,ANIOŁ’’.

10 września 2020
Dostęp dla uczniów do Office 365

W przypadku nauczania zdalnego kontakt nauczycieli z uczniami i rodzicami odbywać się będzie między innymi poprzez aplikację Microsoft Teams w oparciu o środowisko Microsoft Office 365 dla Edukacji! Zachęcamy do skorzystania z filmu instruktażowego podczas

07 września 2020
Zebrania z Rodzicami

Serdecznie zapraszamy Rodziców na spotkania z wychowawcami w dniach 9-10 września 2020r.

02 września 2020
Konkurs "Świetlik"- ostateczny termin

W związku z niepewną sytuacją epidemiczną w Polsce, zmienił się ostateczny termin przeprowadzenia tegorocznej edycji Konkursu "Świetlik". Konkurs odbędzie się 9 września 2020 r. tj. w środę.

02 września 2020
Inauguracja Roku Szkolnego w klasach I - III

,,Ślubuję na sztandar szkoły uczyć się pilnie i chętnie, szanować pracę swoją i innych ludzi, dbać o dobre imię szkoły i klasy, żyć uczciwie, Kochać swoją Ojczyznę i pracować dla niej kiedy dorosnę”