Narodowe Święto Niepodległości

Pielęgnując tradycje polskie 10 listopada 2020 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Głównym celem zajęć w tym dniu było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Wszystkie dzieci uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień również poprzez udział w akcji ,,Szkoła do hymnu“. Dzieci ubrane w piękne biało-czerwone stroje dokładnie o godz. 11:11 wspólnie z paniami odśpiewały „Mazurka Dąbrowskiego”, przyłączając się tym samym do placówek oświatowych z całej Polski, które w ten sposób uczciły rocznicę odzyskania niepodległości. Dzień, który przeżyliśmy dumnie i z uśmiechem na twarzy, na pewno przyczyni się do kształtowania patriotycznych postaw naszych przedszkolaków.