Mikołajki

W naszej placówce zawsze staramy się, aby Mikołajki , czyli ten szczególny dzień w roku był nietypowy. Dlatego wszyscy przenieśliśmy się w ,,bajkowy świat”. Nasze przedszkolaki wyglądały jak małe elfy, a może raczej jak małe Mikołaje, ponieważ ubrane były wyjątkowo – po prostu ,,mikołajkowo”. Od rana w przedszkolu panował gwar i radość, dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa – Św. Mikołaja! Niestety w tym roku Mikołaj nie mógł nas odwiedzić, ale napisał do dzieci list, w którym poinformował, że jest chory. Prezenty nocą zostawili pomocnicy Mikołaja, a panie nauczycielki zostały poproszone o przekazanie upominków przedszkolakom. Mimo nieobecności gościa dzieci były w tym dniu bardzo radosne, pełne euforii i szczęśliwe, że Mikołaj pomimo wszystko o nich pamiętał.

Dziękujemy kochany Mikołaju, życzymy Ci dużo zdrowia i zapraszamy do nas za rok!