Dzień Przedszkolaka!

20 września to bardzo ważna data, ponieważ wtedy obchodzimy Dzień Przedszkolaka!

Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. My uczciliśmy ten szczególny dzień w poniedziałek 21 września. Przygotowaliśmy dla naszych podopiecznych mnóstwo atrakcji: balony, zabawy muzyczno - ruchowe,zajęcia sportowe, zabawy ingracyjne i chustę animacyjną, które umiliły czas naszym przedszkolakom. Na koniec dnia wszystkie dzieci dostały magiczne pudełko, w którym będą mogły gromadzić przedszkolne skarby. Naszym wszystkim dzielnym przedszkolakom, tym mniejszym i tym większym, życzymy samych radosnych i słonecznych dni! By w przedszkolu spełniały się Wasze marzenia a spędzony tutaj czas był dla Was niezwykły, przepełniony zabawą, nauką i radością!