,,Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula.”

25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia”. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, oglądały prezentację o misiach, rozmawiały o najsławniejszych bohaterach spotykanych w dziecięcej literaturze i filmach animowanych, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy misiowych piosenkach. Ponadto przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek oraz misiowe tańce.

Najważniejszy, główny cel imprezy - wspólna, zgodna zabawa- został osiągnięty. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.