Zebranie Rady Rodziców

Drodzy Rodzice, zapraszamy na zebranie Rady Rodziców, które zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, zaplanowaliśmy na 16 stycznia o godz. 17:00 w sali 15.

Podczas zebrania chcielibyśmy porozmawiać m.in. o organizacji pracy szkoły w drugim semestrze, pomysłach na organizację Dnia Dziecka. Przedstawimy także Państwu aktualną sytuację finansową Rady Rodziców. Pani Elżbieta Górska - Zborowska - dyrektor szkoły, przedstawi informację nt. planów remontowych szkoły oraz budżetu. Przy okazji miło nam poinformować Państwa, że dzięki zaangażowaniu wielu osób oraz dodatkowym pieniądzom z budżetu gminy Andrychów rozpoczął się remont ubikacji na drugim piętrze!

Liczymy na Państwa aktywność, pomysły, uwagi i sugestie a przede wszystkim na obecność.

Agnieszka Nadajczyk-Górczak, Anna Berdychowska, Anna Michalska-Kluska, Roman Moskwik, Łukasz Dziedzic