#DwójkadlaKaczyny

Samorząd Szkolny SP2 zaprasza do udziału w zbiórce artykułów szkolnych, które sprezentujemy dzieciom ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Kaczynie.

21 marca obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa. Tego dnia, chcąc okazać solidarność i wsparcie dla osób z zespołem Downa, zakładamy dwie różne skarpetki. Dlaczego skarpetki i dlaczego 21.03?!
Osoby z zespołem Downa mają dodatkowy 3 chromosom w 21 parze, który kształtem przypomina skarpetkę. Dołącz do naszego szkolnego wyzwania również w piątek 20 marca!!! Okaż wsparcie zakładając dwie różne skarpetki i dzieląc się artykułami szkolnymi.
#DwójkadlaKaczyny
Artykuły szkolne: kredki, pisaki, plastelinę, farby, papier kolorowy, kleje, bloki, itp. prosimy zostawiać u Pani Doroty Warmuz lub u Pani Agnieszki Korzeniowskiej.

Akcja trwa od 12 do 31 marca.