"WITAMY WIOSNĘ..."

„ WITAMY WIOSNĘ……..”

W czwartek 21 marca w szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Dzieci z klas I-III oraz przedszkolaki odwiedziła Pani Wiosna. Towarzyszyła jej zielona żabka. Uczniowie wspólnie z gośćmi śpiewali wesołe piosenki, a także popisywali się swoją wiedzą na temat wiosennej przyrody. Klimat wydarzeniu nadały piękne stroje w kolorze słońca i trawy oraz prace plastyczno-techniczne o tematyce wiosennej. Klasy starsze wzięły udział w konkursie wiedzy o wiośnie organizowanym przez Samorząd Uczniowski. Odpowiadając na 12 pytań można było zdobyć komplet markerów w wiosennych kolorach. Nagrody otrzymali: Marta Jakubowska 5a,Zuzanna Stachura 6c, Karina Pawlik 6c, Arkadiusz Bylica 4e,Kryspin Adamczyk 4e, Julia Cora 5b. Zwycięzcom gratulujemy.