Pomagamy leśnym zwierzętom

W ramach współpracy z Kołem Łowieckim „ROGACZ” po raz kolejny przeprowadzono w naszej szkole akcję ,,POMÓŻMY ZWIERZĘTOM LEŚNYM PRZETRWAĆ ZIMĘ”.


Tradycyjnie we wrześniu i w październiku zbieraliśmy żołędzie i kasztany. Nasze zbiory zostały przekazane zaprzyjaźnionemu myśliwemu z Koła Łowieckiego „Rogacz” w Andrychowie. Umieszczone w odpowiednich miejscach, będą w sezonie zimowym przysmakiem dla leśnej zwierzyny. Dzięki temu, że są bogate w witaminy i inne substancje odżywcze, pozwolą jej lepiej przetrwać ten trudny okres. Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i determinacją, dzięki czemu udało się zebrać ponad 350 kilogramów ,,smakołyków”. Tym samym po raz kolejny pokazali, że los zwierząt nie jest im obojętny.
W podziękowaniu za akcję Koło Łowieckie przekazało nam piękne podziękowanie oraz wspomogło naszą szkolną świetlicę – otrzymaliśmy nowe zabawki, za które BARDZO DZIĘKUJEMY !