XXVII Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej im. Jana Fujawy

„ Trzeba być zawsze tym, czym Bóg chce, aby człowiek był. Wtenczas nigdy nie jest się niczym”

28 listopada odbył się szkolny konkurs recytatorski poświęcony poezji religijnej. Celem konkursu była popularyzacja religijnej twórczości poetyckiej, doskonalenie warsztatu recytatorskiego dzieci i młodzieży, kształtowanie umiejętności wypowiedzi artystycznej oraz propagowanie wartości moralnych.

Oto wyniki konkursu:

Kategoria: klasy IV – VI

Grand Prieux: Emilia Wawro (4b) i Weronika Wróbel (5c)

I miejsce: Maria Paterek (5e), Kornelia Targosz (5e), Jan Ogorzelec (6b), Maria Olszewska (5d)

II miejsce: Julia Sordyl (5c), Weronika Wykręt (5c), Aleksandra Gondko (5a), Paulina Zielińska (6f)

III miejsce: Kryspin Adamczyk (5e), Grzegorz Janosz (5d), Eryk Dorociński (5a), Emilia Sordyl (5f), Sara Lewandowska (5f)

Wyróżnienie: Weronika Zdrada (5e)

Kategoria: klasy VII – VIII

I miejsce: Zbigniew Stachowiak (7a), Martyna Ogórek (8a) i Patrycja Micorek (8a)

Uczniowie, którzy zdobyli Grand Prieux lub zajęli I miejsce, będą 6 grudnia reprezentować naszą szkołę w gminnym XXVII Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej im. Jana Fujawy w Targanicach.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.