PODSUMOWANIE SZKOLNYCH AKCJI

Ponieważ kończy się rok szkolny 2019/2020 przedstawiamy listę uczniów najbardziej zaangażowanych w następujące akcje zorganizowane w naszej szkole:

· JESTEŚMY EKO! - zbiórka zużytych baterii – Franciszek Dereń z klasy 2c

· WYMIEŃ PUSTE NA PEŁNE! – zbiórka pustych opakowań po kleju AMOS - Weronika Jończy z klasy 2c

· ZNACZKI ZBIERAMY – MISJE WSPIERAMY! –zbiórka ostemplowanych znaczków wyciętych z kopert lub kartek pocztowych z półcentymetrowym marginesem – Łukasz Sordyl z klasy 2a

· TELEFONY ZBIERAMY – MISJE WSPIERAMY! - zbiórka starych telefonów komórkowych – Antonina Handzlik z klasy 4b

· PLUSZAKI NA START, CZYLI DRUGIE ŻYCIE PLUSZAKÓW! – zbiórka używanych pluszaków - Bartosz Bogunia z klasy 1a

Dziękujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w wyżej wymienione zbiórki. Swoim zaangażowaniem po raz kolejny pokazali, że nieobce są im działania ekologiczne. Sądzimy, że swoim postępowaniem dali przykład innym do udziału w zbiórkach, które postaramy się kontynuować w przyszłym roku szkolnym. Dlatego już dzisiaj zachęcamy Was do działania. ….BO JAK NIE WY, TO KTO?