Piłka nożna halowa

W czwartek 10 października odbył się półfinał gminnych zawodów szkolnych w piłce nożnej halowej. Gospodarzem turnieju była drużyna SP2 Andrychów.
 Po rozegraniu wszystkich spotkań SP2 Andrychów wywalczyła awans do finałów gminnych. Dzień później rozegrany został finał gminny w Szkole podstawowej nr 4 w Andrychowie. W finale występowały najlepsze 4 zespoły: gospodarz SP4 Andrychów, SP2 Andrychów, SP Zagórnik, SP Rzyki. Po emocjonującym finale gdzie SP4 zagrało z SP 2 zwyciężyła drużyna z dwójki 3:1 awansując do finału powiatowego, który odbędzie się pod koniec października. Gratulujemy SP2 .

Wyniki:
SP 2 – Rzyki 4:1
SP4 – Zagórnik4:1
SP2 – Zagórnik 6:1
SP4 – Rzyki 5:1
Rzyki – Zagórnik 1:3
SP4 – SP2 1:3

Klasyfikacja końcowa:

SP 2 Andrychów 9pkt
Sp 4 Andrychów 6 pkt
SP Zagórnik 3 0kt
SP Rzyki 0 pkt