„No promil – No Problem”

Uczniowie „Dwójki” laureatami konkursów XII edycji kampanii „No promil – No Problem”. Dziewięć osób z naszej Gminy otrzymało nagrody lub wyróżnienia za wykonanie prac konkursowych – plastycznych, multimedialnych i literackich, które to prace apelowały o zachowanie trzeźwości na drogach.
Wśród pięciu laureatów znalazło się dwóch uczniów naszej szkoły: Kryspin Adamczyk z kl. 5e oraz Antonina Zielińska z kl. 5b. Natomiast Patrycja Micorek z kl. 8a otrzymała wyróżnienie. Rozdanie nagród odbyło się w piątek 21 lutego w Urzędzie Miejskim w Andrychowie. Nagrody wręczyli burmistrz Tomasz Żak, wiceburmistrz Wojciech Polak, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Andrychowie Elżbieta Prus oraz kierownik Działu Profilaktyki Środowiskowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Andrychowie Marta Kajzer.
Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!