Konkurs "Świetlik"- ostateczny termin

W związku z niepewną sytuacją epidemiczną w Polsce, zmienił się ostateczny termin przeprowadzenia tegorocznej edycji Konkursu "Świetlik". Konkurs odbędzie się 9 września 2020 r. tj. w środę.
Prosimy wszystkich uczniów zapisanych w poprzednim roku szkolnym do udziału w konkursie o przypomnienie sposobu kodowania karty odpowiedzi(patrz strona konkursu ).
Ważna informacja!
Przypominamy, że poziomy z marca 2020 r. zostają zachowane. Jeśli Jan Kowalski w marcu 2020 roku był uczniem klasy 3, to 9 września będzie pisać test dla klasy 3 oraz zaznaczać klasę 3 na karcie odpowiedzi. Nie jest istotne, że w tym momencie jest już uczniem klasy 4.
Przypominamy także o dostarczeniu zaległych zgód na przetwarzanie danych osobowych(można pobrać na stronie konkursu). Harmonogram przebiegu konkursu 9 września zostanie wkrótce przekazany do wiadomości wszystkim zainteresowanym.