Konkurs plastyczno - literacki "Słówko w ramie"

W I GMINNYM KONKURSIE PLASTYCZNO-LITERACKIM „SŁÓWKO W RAMIE”, udział wzięło 90 uczestników z Gminy Andrychów. Przedmiotem Konkursu było samodzielne wykonanie pracy plastycznej inspirowanej dowolnym dziełem literackim.

W związku z przypadającą 120-rocznicą urodzin Antoine'de Saint-Exupéry'ego organizatorzy zachęcali uczestników, by za motyw przewodni swojej pracy wybrali dowolny cytat z ,, Małego Księcia”. Jury przyznając nagrody wyróżnienia kierowało się w swym wyborze przede wszystkim zgodnością pracy z tematem, oryginalnością, estetyką wykonania oraz indywidualnym charakterem pracy. Wybór laureatów okazał się niezwykle trudny ze względu na bardzo wysoki poziom konkursu oraz dużą ilość nadesłanych prac plastycznych. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych znaleźli się również uczniowie naszej szkoły.

Alicja Wcisło, uczennica klasy VIa, zdobyła II miejsce,Zuzanna Fryt, uczennica klasy VI c, III miejsce,a Oskar Zawada, uczeń klasy 1 d, otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy!!!