Konkurs ekologiczny

"Dbam o to, co mnie otacza" to hasło tegorocznego XXVI Gminnego Konkursu Ekologicznego zorganizowanego przez Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miejskiego w Andrychowie.

19 listopada w Miejskim Domu Kultury odbył się etap pisemny - dodajmy niełatwy- dla uczniów klas II i III. Naszą szkołę reprezentowali Jędrzej Moskwik i Szymon Malczyk z klasy 3a. I miejsce w konkursie zdobył Jędrzej Moskwik.
Uczniowie klas IV – VI mieli przygotować prace pisemną „Atrakcje przyrodnicze występujące w mojej okolicy ”. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymał Bartosz Kramarz z klasy 6a.
Pierwszoklasiści przygotowali prace plastyczne, których motywem przewodnim była „Przyroda wokół nas”. Laureatami zostali Paweł Wajdzik z klasy 1a, Antoni Nadajczyk z kasy 1c.
Nagrodami uhonorowano zwycięzców i laureatów. Upominki czekały też na wszystkich uczestników konkursu. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!