Informacje o konkursach

Prosimy o zapoznanie się najnowszymi informacjami dotyczącymi konkursów: KANGUR i ŚWIETLIK
KONKURS KANGUR

Instrukcja dla uczestnika konkursu(plik PDF) - pobierz

KONKURS ŚWIETLIK

Szanowni Państwo,

w związku z decyzją Ministerstwa Edukacji w sprawie funkcjonowania placówek szkolnych z dnia 13 maja 2020 r. Zespół Merytoryczny Konkursu podjął decyzję o przeniesieniu terminu pisania testu konkursowego XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik" na dzień: 22 września 2020 r.

Uczniowie przystępujący do Konkursu, napiszą test zgodnie z poziomem na jakim zostali zgłoszeni w roku szkolnym 2019/2020 . Zatem np. obecni trzecioklasiści będą pisali test dla trzeciej klasy, będąc formalnie w klasie czwartej.

Informacja dotycząca klas 8

Oczywiście ósmoklasiści nie mogą napisać testu we wrześniu. Po wielu telefonach od rodziców chcemy zaproponować Państwu następujące rozwiązania:

1) chętni uczniowie klas ósmych będą mogli napisać test ostatniego dnia egzaminów, o dogodnej dla Państwa szkoły godzinie, dnia 18 czerwca 2020 r.
2) pieniądze za opłatę konkursową uczniów klas ósmych, którzy nie zechcą przystąpić do konkursu w czerwcu zostaną zwrócone na podane przez koordynatora konto.

Prosimy uczniów z klasy 8c o podjęcie decyzji i przekazanie jej szkolnemu koordynatorowi konkursu p. Joannie Bury poprzez dziennik elektroniczny do 22 V 2020 r.