Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

Aktualności

21 lutego 2021
Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas pierwszych „Jan Paweł II w oczach dziecka” został rozstrzygnięty. Święty Jan Paweł II zawsze podkreślał swoją więź z dziećmi i młodzieżą. Od początku swego

17 lutego 2021
Szkolny Konkurs Literacki

,,NIESAMOWITE PRZYGODY KOTA…” Zachęcamy wszystkich uczniów klas III do wzięcia udziału w konkursie literackim zorganizowanym z okazji Światowego Dnia Kota, obchodzonego 17 lutego. Dzień ten został ustanowiony po to, aby podkreślić znaczenie obecności

11 lutego 2021
Wyniki szkolnego konkursu plastycznego dla klas I - III

Wreszcie udało nam się zakończyć konkurs zorganizowany z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Był on adresowany do uczniów z klas I – III.Każda grupa wiekowa miała do wykonania inny temat.KLASY I – ,,MISIU W SWOIM ULUBIONYM UBRANKU”KLASY II -

09 lutego 2021
Konkurs plastyczny ,,Prawdziwa wolność lubi bezpromilowe klimaty"

Kolejny sukces naszego ucznia. Tym razem Łukasz Sordyl zdobył wyróżnienie w konkursie plastycznym zorganizowanym w ramach XIII edycji kampanii "NO PROMIL NO PROBLEM”.

26 stycznia 2021
XXIII Gminny Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie w oczach dziecka”

Celem tegorocznego konkursu było zachęcenie do postrzegania piękna i atmosfery świąt, pielęgnowanie tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych, oraz pobudzanie aktywności twórczej dzieci, rozwijanie wrażliwości na piękno i estetykę.

23 stycznia 2021
XXVIII Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

W Konkursie on-line zorganizowanym przez CKiW w Andrychowie – WDK w Targanicach wzięło udział 72 recytatorów. Jury obejrzało i wysłuchało nadesłanych nagrań z prezentacjami.

08 stycznia 2021
Talenty 2020 - sukces Milenki z 4a!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że 6 stycznia br. jury Konkursu "Talenty 2020" organizowanego przez Wadowickie Centrum Kultury przyznało uczennicy klasy 4a Milenie Markowskiej nagrodę Talent 2020 w kategorii "Film" w drugiej grupie wiekowej (klasy

29 grudnia 2020
Konkurs plastyczno - literacki "Słówko w ramie"

W I GMINNYM KONKURSIE PLASTYCZNO-LITERACKIM „SŁÓWKO W RAMIE”, udział wzięło 90 uczestników z Gminy Andrychów. Przedmiotem Konkursu było samodzielne wykonanie pracy plastycznej inspirowanej dowolnym dziełem literackim.

01 grudnia 2020
Wyniki XIII edycji konkursu "Świetlik"

Znamy nareszcie wyniki XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Pomimo trudności związanych z przeprowadzeniem konkursu w roku szkolnym 2019/20, uczniowie szczęśliwie napisali test 9 września 2020 r. Z dumą informujemy o bardzo

19 listopada 2020
Dzień Pluszowego Misia 2020

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Pluszowego Misia obchodzonego 25 listopada, zachęcamy wszystkich uczniów z klas I - III do wzięcia udziału w szkolnym konkursie plastycznym związanym z tym świętem.

19 listopada 2020
„Bohateron w Twojej szkole”

"Warszawo ma, o Warszawo ma wciąż płaczę, gdy Ciebie zobaczę Warszawo, Warszawo ma!"

18 listopada 2020
Gminny Konkurs Ekologiczny pt.,, Powietrze dla człowieka – człowiek dla powietrza"

Jak co roku trzecioklasiści ze wszystkich szkól podstawowych rywalizowali ze sobą w Gminnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej zorganizowanym przez Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miejskiego w Andrychowie pod hasłem:,, Powietrze

22 października 2020
Sukces naszych uczniów w ,,Dyktandzie Niepodległościowym"

Z dumą zawiadamiamy, iż czworo uczniów z naszej szkoły zostało finalistami ,,VIII Dyktanda Niepodległościowego. Po polsku o historii". Są to: Kryspin Adamczyk (6e), Marek Bryndza (8a), Anna Jończy (8a) i Jagoda Radke (7d).Finał tego konkursu, z powodu

10 października 2020
Laureat Konkursu Krakowska Matematyka

Pragniemy poinformować, że Krzysztof Lubaś

09 października 2020
Patrzeć i być widocznym

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, uprzejmie informuje,

04 października 2020
Arcymistrz mnożenia

Serdecznie zapraszamy uczniów klas III - VIII do udziału w internetowym konkursie matematyczno - logicznym, który jest organizowany w ramach X Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

01 października 2020
KONKURS PLASTYCZNY

DLA KLAS I – III "JESTEM ŻYCZLIWY – NIE JESTEM OBOJĘTNY NA KRZYWDĘ"

14 września 2020
Konkurs plastyczny "Dzień Anioła Stróża"

Z okazji Dnia Anioła Stróża zachęcamy uczniów klas I do wzięcia udziału w konkursie plastycznym ,,ANIOŁ’’.

02 września 2020
Konkurs "Świetlik"- ostateczny termin

W związku z niepewną sytuacją epidemiczną w Polsce, zmienił się ostateczny termin przeprowadzenia tegorocznej edycji Konkursu "Świetlik". Konkurs odbędzie się 9 września 2020 r. tj. w środę.

27 czerwca 2020
Wyniki konkursu "Twórczość Marii Konopnickiej w ilustracjach"

Dzisiaj został podsumowany konkurs ,,Twórczość Marii Konopnickiej w ilustracjach dzieci”. Był on adresowany do uczniów klas I – III.

27 czerwca 2020
Podsumowanie Krainy Kreatywności

Mamy koniec roku szkolnego i kolejne podsumowanie - tym razem działań naszych uczniów w KRAINIE KREATYWNOŚCI.

26 czerwca 2020
Nagroda dla Najlepszej Klasy

26 czerwca 2020 roku w dniu uroczystego zakończenia roku szkolnego klasa IV A zgodnie z zapowiedzią otrzymała nagrodę specjalną za zdobycie I miejsca w konkursie szkolnym na ,,Najlepszą Klasę" w roku szkolnym 2019/2020.

16 czerwca 2020
Kangur Matematyczny 2020 - WYNIKI

W końcu są już wyniki konkursu Kangur Matematyczny. Nasi uczniowie znów nie zawiedli. Wielu z nich otrzymało wyróżnienie, ale było też sporo osób, którym naprawdę niewiele brakło.

16 czerwca 2020
PODSUMOWANIE SZKOLNYCH AKCJI

Ponieważ kończy się rok szkolny 2019/2020 przedstawiamy listę uczniów najbardziej zaangażowanych w następujące akcje zorganizowane w naszej szkole:

realizacja strony internetowej - weboski