22 stycznia 2020
Konkurs "Świetlik"

Konkurs „Świetlik” to przede wszystkim możliwość rozwoju jego uczestników poprzez eksperymentowanie i rozwiązywanie zagadek przyrodniczych. Doświadczenia do obecnej edycji Konkursu znajdują się w Aktualnościach na stronie internetowej.

16 stycznia 2020
Kolędy i pastorałki

XXII Gminny Przegląd ,,Śpiewamy Kolędy i Pastorałki" Już po raz dwudziesty drugi, uczniowie naszej szkoły brali udział w Gminnym Przeglądzie ,,Śpiewamy Kolędy i Pastorałki".

03 stycznia 2020
Zaczarowany świat baśni i bajek

Maria Paterek z klasy 5E otrzymała wyróżnienie w XIII Międzybibliotecznym Konkursie Plastycznym pt. „Zaczarowany świat baśni i bajek” organizowanym przez Zespół Szkół Samorządowych w Targanicach oraz Wiejski Dom Kultury w Targanicach. Serdecznie

09 grudnia 2019
Gminny Konkurs Recytatorski

8 grudnia (niedziela) 2019 w WDK w Targanicach odbył się koncert laureatów XXVII Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej im.Jana Fujawy.

07 grudnia 2019
Finał Wojewódzki Badminton - V miejsce

W dniu 5 grudnia 2019 r w Gorlicach odbył się Finał Igrzysk Dzieci w badmintonie.

01 grudnia 2019
XXVII Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej im. Jana Fujawy

„ Trzeba być zawsze tym, czym Bóg chce, aby człowiek był. Wtenczas nigdy nie jest się niczym”

25 listopada 2019
Gminny Konkurs "Bezpiecznie, zdrowo, kolorowo"

Dziewięć szkół z gminy Andrychów rywalizowało dzisiaj w konkursie ,,Bezpiecznie, zdrowo, kolorowo”.

21 listopada 2019
UWAGA! EKSPRESOWY KONKURS

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia ogłaszamy dla uczniów z klas I - III weekendowy konkurs plastyczny ,,MISIACZEK W SWOIM ULUBIONYM UBRANKU".

21 listopada 2019
Konkurs ekologiczny

"Dbam o to, co mnie otacza" to hasło tegorocznego XXVI Gminnego Konkursu Ekologicznego zorganizowanego przez Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miejskiego w Andrychowie.

18 listopada 2019
Półfinał wojewódzki w piłce nożnej halowej

W dniu 18 listopada uczniowie SP2 Andrychów brali udział w półfinałach wojewódzkich w piłce nożnej halowej.

13 listopada 2019
Zawody powiatowe w Badmintona

Zawody powiatowe w Badmintona rozegrane zostały w Tomicach w dniu 12.11.2019 r

13 listopada 2019
Ortograficzny sukces

Pięcioro uczniów z naszej szkoły zakwalifikowało się do finału VII Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii” dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych woj. małopolskiego w tym roku szkolnym.

08 listopada 2019
Finał Powiatowy w piłce nożnej halowej

W czwartek 7 listopada odbył się Finał Powiatowy w piłce nożnej halowej. Gospodarzem turnieju była drużyna SP2 Andrychów.

31 października 2019
Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

30.10.2019r. uczniowie naszej szkoły brali udział w XX Turnieju Piłki Nożnej U12 Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku.Zawody ze względu na warunki pogodowe odbyły się na hali sportowej SP4 w Andrychowie.

19 października 2019
Turniej szachowy już za nami !

W sobotę 19 X 2019 r. odbył się kolejny Szkolny Turniej Szachowy. W tym roku, co cieszy organizatorów, dopisali uczestnicy: 22 uczniów z kl. I - III i 7 uczniów z kl. IV - VII. Rozegrano 5 rund.

17 października 2019
Turniej szachowy

W sobotę 19 X 2019 r. odbędzie się V Szkolny Turniej Szachowy. Rozpoczęcie o godz.9.00 w sali nr 10. Planowane zakończenie między godz. 12.00 a 13.00. Zachęcamy do udziału!

14 października 2019
Piłka nożna halowa

W czwartek 10 października odbył się półfinał gminnych zawodów szkolnych w piłce nożnej halowej. Gospodarzem turnieju była drużyna SP2 Andrychów.

10 października 2019
Halowa Piłka Nożna Dziewcząt

Nasze uczennice z klas 5 i 6 wywalczyły II miejsce w gminie.

09 października 2019
Zachowaj trzeźwy umysł

Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to największa ogólnopolska kampania profilaktyczno-edukacyjna, prowadzona od 2001 roku.

02 października 2019
VII Dyktando Niepodległościowe ,,Po polsku o historii"

1 października odbył się szkolny etap VII Dyktanda Niepodległościowego ,,Po prostu o historii”. W tym roku w konkursie wzięło udział 45 uczniów z naszej szkoły w dwóch kategoriach: klasy IV – VI i VII – VIII.

13 czerwca 2019
"Lubię to miejsce"

11 czerwca w Pałacu Bobrowskich w Andrychowie odbyło się rozdanie nagród w VIII Gminnym Konkursie Plastycznym "Lubię to miejsce - Andrychów i okolice w różnych porach roku".

10 czerwca 2019
Sukcesy ortograficzne

28.05.2019 r. w Roczynach odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny "Z ortografią na Ty". Brali w nim udział uczniowie z klas drugich i trzecich.

19 maja 2019
Wyniki konkursu FOX 2019.

Do sukcesów matematycznych i przyrodniczych dokładamy sukcesy językowe.

17 maja 2019
Wyniki Kangura Matematycznego

W końcu są już wyniki konkursu Kangur Matematyczny. Nasi uczniowie znów nie zawiedli. Wielu z nich otrzymało wyróżnienie i wynik bardzo dobry, ale było też sporo osób, którym naprawdę niewiele brakło.