Aktualności

27 czerwca 2020
Wyniki konkursu "Twórczość Marii Konopnickiej w ilustracjach"

Dzisiaj został podsumowany konkurs ,,Twórczość Marii Konopnickiej w ilustracjach dzieci”. Był on adresowany do uczniów klas I – III.

27 czerwca 2020
Podsumowanie Krainy Kreatywności

Mamy koniec roku szkolnego i kolejne podsumowanie - tym razem działań naszych uczniów w KRAINIE KREATYWNOŚCI.

26 czerwca 2020
Nagroda dla Najlepszej Klasy

26 czerwca 2020 roku w dniu uroczystego zakończenia roku szkolnego klasa IV A zgodnie z zapowiedzią otrzymała nagrodę specjalną za zdobycie I miejsca w konkursie szkolnym na ,,Najlepszą Klasę" w roku szkolnym 2019/2020.

16 czerwca 2020
Kangur Matematyczny 2020 - WYNIKI

W końcu są już wyniki konkursu Kangur Matematyczny. Nasi uczniowie znów nie zawiedli. Wielu z nich otrzymało wyróżnienie, ale było też sporo osób, którym naprawdę niewiele brakło.

16 czerwca 2020
PODSUMOWANIE SZKOLNYCH AKCJI

Ponieważ kończy się rok szkolny 2019/2020 przedstawiamy listę uczniów najbardziej zaangażowanych w następujące akcje zorganizowane w naszej szkole:

12 czerwca 2020
Konkurs "Twórczość Marii Konopnickiej w ilustracjach dzieci”

Uwaga! W związku z epidemią koronawirusa informujemy, że termin składania prac plastycznych w wewnątrzszkolnym konkursie,,Twórczość Marii Konopnickiej w ilustracjach dzieci” został przedłużony do 19.06.2020 r.

12 czerwca 2020
Konkurs na ,,Najlepszą Klasę" rozstrzygnięty!!!

Protokół rozstrzygnięcia konkursu ,,Najlepsza Klasa”

09 czerwca 2020
Finał "Kaktusa"

W tym roku Gala XIV Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego "Kaktus" nie mogła się odbyć z powodów epidemiologicznych. Nagrody i dyplomy dotarły do szkół pocztą.

03 czerwca 2020
,,KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW"

,,KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW" Kolejny sukces ucznia naszej szkoły i naszego przedszkolaczka.

01 czerwca 2020
Kangur Matematyczny 2020

Terminy konkursów:żaczek - konkurs próbny - 26.05.2020, 16.45 - 18.15żaczek - konkurs właściwy - 5.06.2020, 16.45 - 18.15maluch - konkurs próbny - 26.05.2020, 14.15 - 15.45maluch - konkurs właściwy - 4.06.2020, 16.45 - 18.15beniamin - konkurs próbny -

29 maja 2020
Sukcesy Naszych Uczniów w Międzyszkolnych Zawodach Matematycznych

"Liczby rządzą światem." Pitagoras Jak co roku, w miesiącu lutym i marcu odbyły się Międzyszkolne Zawody Matematyczne na poszczególnych poziomach. W rozgrywkach matematycznych brały udział wszystkie szkoły z gminy Andrychów.

28 maja 2020
Piosenka i teledysk „Pomyśl!” wśród najlepszych w Polsce!

Piosenka napisana, skomponowana i nagrana przez klasę 6D ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie z wyróżnieniem z Konkursie Kalendarzowym zorganizowanym przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. ">

18 maja 2020
Informacje o konkursach

Prosimy o zapoznanie się najnowszymi informacjami dotyczącymi konkursów: KANGUR i ŚWIETLIK

15 maja 2020
Konkurs - przedłużony termin

Konkurs dotyczący podróży i wędrówek Papieża Polaka, z okazji 100 rocznicy urodzin świętego Jana Pawła II, został przedłużony do 15 czerwca 2020 r. Czekamy na Wasze prace. Zapraszamy do obejrzenia filmu, przygotowanego przez ucznia z kl. V E Kryspina

30 kwietnia 2020
Talenty poszukiwane! Wokaliści i recytatorzy na start!

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zaprasza dzieci i młodzież z Gminy Andrychów do udziału w konkursach: V Konkurs Wokalny „ŚPIEWANKA” oraz XIII Gminny Konkurs Recytatorski „SZELKI – HUMOR W LITERATURZE” w wersji on-line! Zgłoszenia są już

23 kwietnia 2020
Światowy Dzień Książki

UWAGA! DZIŚ, 23 KWIETNIA, ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI!!! BIBLIOTEKA SZKOLNA OGŁASZA KONKURS!

14 kwietnia 2020
Zmiany terminów konkursów

"Kangur matematyczny" i "Świetlik"- zmiana terminów konkursów

07 kwietnia 2020
Konkursy biblioteczne

Od 15.04.2020 r. (tj. od środy) w godzinach od 10.00 - 11.00 rodzice uczniów będą mogli wypożyczyć z biblioteki szkolnej lektury i inne potrzebne do nauki książki.

07 kwietnia 2020
Konkurs "Twórczość Marii Konopnickiej w ilustracjach dzieci”

Uwaga! W związku z epidemią koronawirusa i zamkniętymi placówkami oświatowymi informujemy,że termin składania prac plastycznych w wewnątrzszkolnym konkursie ,,Twórczość Marii Konopnickiej w ilustracjach dzieci” został przedłużony.

07 kwietnia 2020
KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ

I znowu kolejny sukces naszych podopiecznych – przedszkolaczka i ucznia. Łukasz Sordyl i jego siostra Karolinka zdobyli wyróżnienie w konkursie na najpiękniejszą palmę zorganizowanym przez Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II

06 kwietnia 2020
Rodzinny Konkurs Wielkanocny

Na przełomie marca i kwietnia Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie przy współpracy ze Stowarzyszeniem Gospodyń Wiejskich w Andrychowie zorganizowała Rodzinny Konkurs Wielkanocny.

02 kwietnia 2020
Konkurs "Mieszkam w Beskidach"

Nasza szkoła znowu ma powód do dumy! Prace naszych uczniów zostały docenione przez jury XXVIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Mieszkam w Beskidach".

17 marca 2020
Sukces na skalę województwa!

Znamy już wyniki Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego "Kaktus 2020" zorganizowanego pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego, Wojewody Małopolski, Prezydenta Miasta Krakowa oraz Małopolskiego Kuratora Oświaty. Jesteśmy dumni, iż wśród 9

03 marca 2020
„No promil – No Problem”

Uczniowie „Dwójki” laureatami konkursów XII edycji kampanii „No promil – No Problem”. Dziewięć osób z naszej Gminy otrzymało nagrody lub wyróżnienia za wykonanie prac konkursowych – plastycznych, multimedialnych i literackich, które to prace

realizacja strony internetowej - weboski