19 maja 2019
Wyniki konkursu FOX 2019.

Do sukcesów matematycznych i przyrodniczych dokładamy sukcesy językowe.

17 maja 2019
Wyniki Kangura Matematycznego

W końcu są już wyniki konkursu Kangur Matematyczny. Nasi uczniowie znów nie zawiedli. Wielu z nich otrzymało wyróżnienie i wynik bardzo dobry, ale było też sporo osób, którym naprawdę niewiele brakło.

16 maja 2019
Szkolny konkurs ortograficzny klas I - III

Uczniowie klas drugich uczestniczyli w Szkolnym Konkursie Ortograficznym.

15 maja 2019
Wyniki konkursu "Świetlik"

15 maja poznaliśmy wyniki tegorocznej XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Po raz kolejny zajęliśmy wysokie miejsca, wykazując się bardzo dobrą wiedzą teoretyczną, umiejętnością logicznego myślenia, przeprowadzania

13 maja 2019
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas 7-8

10.05.2029 ( piątek) odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas 7-8.

06 maja 2019
I miejsce w gminach zawodach w piłce nożnej na orliku w ramach Igrzysk Dzieci.

Zawody odbyły się 6 maja 2019 na Orliku SP 5 w Andrychowie. W zawodach wzięło udział 7 drużyn: SP2,SP5, Rzyki, Inwałd, Roczyny, Zagórnik, Sułkowice Łęg.

05 kwietnia 2019
Szkolny Konkurs Ortograficzny

4 kwietnia 2019 r. odbył się w naszej szkole konkurs ortograficzny dla klas 4-6.

30 marca 2019
XV Spotkanie z poezją dla dzieci

Dnia 28 marca 2019 r. odbył się w Sułkowicach- Bolęcinie Gminny Konkurs Recytatorski "XV Spotkanie z poezją dla dzieci".

26 marca 2019
Sukcesy naszych recytatorów

Z dumą informujemy, że nasi uczniowie zajęli wysokie miejsca w XVI gminnym konkursie recytatorskim ,,Spotkanie z poezją twórców beskidzkich”, który odbył się 26 marca w ZSS w Rzykach.

26 marca 2019
Sukcesy w konkursie "Mieszkam w Beskidach"

XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach" dobiegł końca. Wiele tysięcy prac z różnych krajów, stworzyło przegląd twórczości tematycznie związanej z Beskidami, ich pięknem, bogactwem natury i folklorem ludzi tu żyjących. Konkurs

20 marca 2019
,,Spotkanie z poezją dla dzieci”

20 marca w naszej bibliotece odbył się szkolny konkurs recytatorski ,,Spotkanie z poezją dla dzieci”, przeznaczony dla uczniów klas IV – VI. Wszyscy uczestnicy byli wspaniale przygotowani i prezentowali wysoki poziom. Zwycięzcy, Szymon Toka (6d) i

14 marca 2019
,,Spotkanie z poezją twórców beskidzkich”

13 marca odbył się dla klas IV – VI szkolny konkurs recytatorski ,,Spotkanie z poezją twórców beskidzkich”. Dzieci startowały w dwóch kategoriach: klasy IV i klasy V – VI.

12 marca 2019
Olimpiada Pierwszaków

Już po raz dwunasty odbyła się w naszej szkole ,,Gminna Olimpiada Pierwszaków".

12 marca 2019
Konkurs przyrodniczy "ŚWIETLIK"

12 marca 2019 r. po raz trzeci wzięliśmy udział w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

06 marca 2019
Wielki sukces naszych uczennic!

Mamy niezwykłą przyjemność poinformować, że uczennice z naszej szkoły Jagoda Radke z klasy 5d oraz Weronika Oboza z klasy 8c zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego małopolskiego konkursu tematycznego "Umarli, abyśmy mogli żyć wolni. Miejsce Lwowa i

22 lutego 2019
"Bezpiecznie, zdrowo, kolorowo"

,,Bezpiecznie, zdrowo, kolorowo" Pod takim tytułem odbył się po raz kolejny w naszej szkole Gminny Konkurs dla klas drugich.

10 lutego 2019
,,@Bądź bezpieczny w sieci@”

W dniu 5.02.2019r.,w Urzędzie Miejskim w Andrychowie wręczono nagrody laureatom konkursu plastycznego „Bądź bezpieczny w sieci”. Konkurs, który zorganizowała Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach wraz z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w

08 lutego 2019
Międzyszkolne Zawody Matematyczne klas czwartych

Dnia 6 lutego 2019 r. w naszej szkole odbyły się coroczne Międzyszkolne Zawody Matematyczne dla uczniów klas czwartych.

12 grudnia 2018
Konkurs recytatorski poezji religijnej

Z radością informujemy, że nasi uczniowie zajęli wysokie miejsca w gminnym XXVI Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej z okazji 40-lecia pontyfikatu św. Jana Pawła II.

02 grudnia 2018
Szkolny konkurs recytatorski poezji religijnej

28 listopada w bibliotece SP2 odbył się szkolny konkurs recytatorski, poświęcony poezji religijnej.Wszyscy uczestnicy byli wspaniale przygotowani i prezentowali wysoki poziom.

23 listopada 2018
Dbaj o powietrze - nie pal śmieci

XXV Gminny Konkurs Ekologiczny ,,Dbaj o powietrze- nie pal śmieci"

23 listopada 2018
VI edycja Dyktanda Niepodległościowego zakończona

Na uroczyste podsumowaniu Konkursu, które odbyło się w siedzibie Fundacji „Zawsze Warto” w Krakowie, zostali zaproszeni najlepsi z najlepszych, a w tym troje uczniów z naszej szkoły.

22 listopada 2018
Kochamy Cię Polsko!

16 listopada w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie wręczono nagrody i wyróżnienia w Gminnym Konkursie Plastycznym ,,Kocham Cię Polsko” pod honorowym patronatem Burmistrza Andrychowa.

22 listopada 2018
Konkurs literacki Mój wymarzony dom

20 listopada w MBP w Andrychowie odbyła się gala wręczenia nagród .Naszą Szkołę reprezentowało 6 uczniów. Gratulujemy Mateuszowi Talarowi z kl 5f 2 miejsca w kategorii opowiadanie (opiekun mgr K.Zontek -Kwarciak).