Aktualności

24 października 2020
Zdalne nauczanie

Szanowni Rodzice!Od poniedziałku 26 października br. przez okres dwóch tygodni klasy IV-VIII pracować będą zdalnie. Obowiązuje plan zajęć z uwzględnieniem adnotacji dotyczących nieobecnych nauczycieli (zakładka zastępstwa). Zajęcia online prowadzone

22 października 2020
Sukces naszych uczniów w ,,Dyktandzie Niepodległościowym"

Z dumą zawiadamiamy, iż czworo uczniów z naszej szkoły zostało finalistami ,,VIII Dyktanda Niepodległościowego. Po polsku o historii". Są to: Kryspin Adamczyk (6e), Marek Bryndza (8a), Anna Jończy (8a) i Jagoda Radke (7d).Finał tego konkursu, z powodu

22 października 2020
Kwesta na andrychowskim cmentarzu

Bardzo proszę zapoznać się z informacjami dotyczącymi corocznej kwesty przeprowadzanej na andrychowskim cmentarzu. Zawsze uczestniczyli w niej harcerze z naszej szkoły. W tym roku ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną zaproponowano inne

21 października 2020
Andrychowskie Dni Profilaktyki pod hasłem „Racje czy Relacje - co Ważne”

Ośrodek Pomocy Społecznej w Andrychowie serdecznie zaprasza nauczycieli, pedagogów, a przede wszystkim rodziców na bezpłatne warsztaty o tematyce dobrej komunikacji, relacji i bezpieczeństwa we współczesnej rodzinie.

21 października 2020
"Alicja-online" interaktywne spotkanie z bajką.

W związku z sytuacją jaka zaistniała w naszym kraju i na całym świecie (Covid-19) Katolicki Teatr Edukacji przygotował dla swoich widzów niezwykły spektakl. Uczniowie klas 1-3, w ciekawy sposób mogli obcować z teatrem, sztuką i magią.

15 października 2020
Dzień Otwarty-Aktualizacja

Szanowni Rodzice!W związku z nieobecnością wielu nauczycieli zmuszeni jesteśmy odwołać dzisiejszy Dzień Otwarty. We wszystkich sprawach swoich dzieci można kontaktować się z wychowawcami i nauczycielami drogą elektroniczną. W sprawach pilnych proszę

14 października 2020
14 października 2020
12 października 2020
Organizacja pracy Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie w dniu 14 października 2020r.

Zgodnie z Art. 74 Karty Nauczyciela „W dniu rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, 14 października każdego roku, obchodzony będzie Dzień Edukacji Narodowej. Dzień ten uznaje się za święto wszystkich pracowników oświaty i jest wolny od zajęć

10 października 2020
Laureat Konkursu Krakowska Matematyka

Pragniemy poinformować, że Krzysztof Lubaś

10 października 2020
Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Patronką wybrano Janinę Porazińską, pisarkę, która wiele książek napisała z myślą o dzieciach.

09 października 2020
Patrzeć i być widocznym

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, uprzejmie informuje,

08 października 2020
Mamy nowy Samorząd Uczniowski

8 października 2020 r. odbyła się ważna dla społeczności szkolnej uroczystość:

08 października 2020
Drugie życie zabawek

Zachęcamy wszystkich uczniów oraz nauczycieli do wzięcia udziału w akcji ,,Drugie życie zabawek”. Będziemy zbierać używane, ale niezniszczone zabawki m.in. klocki, autka, plastikowe figurki (oprócz pluszaków) oraz książeczki, gry, układanki.

07 października 2020
Nowe obostrzenia w szkole

Informujemy, że od dnia 08.10.2020r. (czwartek) wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy zobowiązani są do noszenia maseczek (przyłbic) w przestrzeniach wspólnych szkoły (korytarze, szatnie, stołówka, ciągi komunikacyjne, biblioteka). Po wejściu do

05 października 2020
Zaległa kwesta żonkilowa

Pamiętacie, w marcu miała się odbyć w naszej szkole kwesta na rzecz dzieci będących pod opieką Hospicjum Domowego Królowej Apostołów. Niestety, okoliczności nam w tym przeszkodziły, dlatego chcemy tę zbiórkę przeprowadzić teraz

05 października 2020
Szkolny Klub Wolontariatu budzi się po wakacjach

Niektórzy byli już zainteresowani wznowieniem działalności SKW, inni czekali na sygnał. Dziś go dajemy i rozpoczynamy. Sądzę, że początkiem października w pełni wystartujemy.

04 października 2020
Spotkanie z dietetykiem

„SPOTKANIE Z DIETETYKIEM” W ramach akcji społeczno-edukacyjnej „Pomagamy, nie oceniamy” organizowanej przez Polskie Centra Dietetyczne 1 października 2020 r. uczniowie klas 1-3 spotkali się z dietetykiem.

04 października 2020
Arcymistrz mnożenia

Serdecznie zapraszamy uczniów klas III - VIII do udziału w internetowym konkursie matematyczno - logicznym, który jest organizowany w ramach X Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

04 października 2020
X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

MultiplicationTable - o bezpłatna akcja edukacyjna, któr azachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób.

01 października 2020
KONKURS PLASTYCZNY

DLA KLAS I – III "JESTEM ŻYCZLIWY – NIE JESTEM OBOJĘTNY NA KRZYWDĘ"

01 października 2020
30 września 2020
Kredkobranie

Bardzo dziękujmy wszystkim tym, którzy przyczynili się do naszego małego sukcesu. Rodzicom, dzieciom i wychowawcom klas, którzy nie przeszli obojętnie wobec osób będących w potrzebie.

realizacja strony internetowej - weboski