Przedszkole rocznik 2017/2018

Pszczółki

Wychowawca Agnieszka Smolec

1 września 2017r. w oddziałach przedszkolnych przy SP nr 2 w Andrychowie dzieci z grup „BIEDRONECZKI„i „PSZCZÓŁKI” powitały nowy rok szkolny.
Pierwsze dni w przedszkolu minęły im na przyjemnej zabawie, zapoznaniu się z paniami, dziećmi, salą oraz placem zabaw.

Biedronki

Wychowawca Sylwia Gregorarz

Dzieci bawiły się wspólnie, tańczyły do dziecięcych nagrań muzycznych, śpiewały, słuchały bajek, muzyki relaksacyjnej oraz opowiadań. Uczestniczyły już w swoich pierwszych spacerach i zajęciach z języka angielskiego. Były bardzo dzielne – BRAWO!!!
Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy miłego pobytu w przedszkolu. Rodziców natomiast zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w życiu przedszkola.
28 stycznia 2020
Konkurs "Świetlik"

Konkurs „Świetlik” to przede wszystkim możliwość rozwoju jego uczestników poprzez eksperymentowanie i rozwiązywanie zagadek przyrodniczych. Doświadczenia do obecnej edycji Konkursu znajdują się w Aktualnościach na stronie internetowej.

Dzień Babci i Dziadka

21 i 22 stycznia naszą szkołę odwiedzili wyjątkowi Goście - Babcie i Dziadkowie uczniów klas II d i III b.

Zebranie z Rodzicami

Harmonogram spotkań z Rodzicami 23.01.2020r. (czwartek) Uwaga! Na terenie SP2 została wprowadzona nowa numeracja sal. W nawiasach znajdują się poprzednie numery klas.