Przedszkole rocznik 2017/2018

Pszczółki

Wychowawca Agnieszka Smolec

1 września 2017r. w oddziałach przedszkolnych przy SP nr 2 w Andrychowie dzieci z grup „BIEDRONECZKI„i „PSZCZÓŁKI” powitały nowy rok szkolny.
Pierwsze dni w przedszkolu minęły im na przyjemnej zabawie, zapoznaniu się z paniami, dziećmi, salą oraz placem zabaw.

Biedronki

Wychowawca Sylwia Gregorarz

Dzieci bawiły się wspólnie, tańczyły do dziecięcych nagrań muzycznych, śpiewały, słuchały bajek, muzyki relaksacyjnej oraz opowiadań. Uczestniczyły już w swoich pierwszych spacerach i zajęciach z języka angielskiego. Były bardzo dzielne – BRAWO!!!
Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy miłego pobytu w przedszkolu. Rodziców natomiast zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w życiu przedszkola.
18 września 2020
Płatność za obiady

Rada Rodziców zaproponowała, by dla chętnych rodziców w bieżącym roku szkolnym utrzymać możliwość płacenia za obiady przelewem na konto Rady.

17 września 2020
16 września 2020
Dzień Kropki

15 września na całym świecie obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. W naszej szkolnej świetlicy również świętowaliśmy Dzień Kropki.

14 września 2020
,,Pomóżmy zwierzętom leśnym przetrwać zimę"

Od 15 września rozpoczynamy w naszej szkole coroczną akcję ,,Pomóżmy zwierzętom leśnym przetrwać zimę". Będziemy zbierać kasztany i żołędzie.