Przedszkole rocznik 2017/2018

Pszczółki

Wychowawca Agnieszka Smolec

1 września 2017r. w oddziałach przedszkolnych przy SP nr 2 w Andrychowie dzieci z grup „BIEDRONECZKI„i „PSZCZÓŁKI” powitały nowy rok szkolny.
Pierwsze dni w przedszkolu minęły im na przyjemnej zabawie, zapoznaniu się z paniami, dziećmi, salą oraz placem zabaw.

Biedronki

Wychowawca Sylwia Gregorarz

Dzieci bawiły się wspólnie, tańczyły do dziecięcych nagrań muzycznych, śpiewały, słuchały bajek, muzyki relaksacyjnej oraz opowiadań. Uczestniczyły już w swoich pierwszych spacerach i zajęciach z języka angielskiego. Były bardzo dzielne – BRAWO!!!
Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy miłego pobytu w przedszkolu. Rodziców natomiast zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w życiu przedszkola.
Dzień Pluszowego Misia 2020

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Pluszowego Misia obchodzonego 25 listopada, zachęcamy wszystkich uczniów z klas I - III do wzięcia udziału w szkolnym konkursie plastycznym związanym z tym świętem.

19 listopada 2020
„Bohateron w Twojej szkole”

"Warszawo ma, o Warszawo ma wciąż płaczę, gdy Ciebie zobaczę Warszawo, Warszawo ma!"

Kampania Społeczna No Promil – No Problem

„ Prawdziwa wolność lubi bezpromilowe klimaty”

18 listopada 2020
Gminny Konkurs Ekologiczny pt.,, Powietrze dla człowieka – człowiek dla powietrza"