Przedszkole rocznik 2017/2018

Pszczółki

Wychowawca Agnieszka Smolec

1 września 2017r. w oddziałach przedszkolnych przy SP nr 2 w Andrychowie dzieci z grup „BIEDRONECZKI„i „PSZCZÓŁKI” powitały nowy rok szkolny.
Pierwsze dni w przedszkolu minęły im na przyjemnej zabawie, zapoznaniu się z paniami, dziećmi, salą oraz placem zabaw.

Biedronki

Wychowawca Sylwia Gregorarz

Dzieci bawiły się wspólnie, tańczyły do dziecięcych nagrań muzycznych, śpiewały, słuchały bajek, muzyki relaksacyjnej oraz opowiadań. Uczestniczyły już w swoich pierwszych spacerach i zajęciach z języka angielskiego. Były bardzo dzielne – BRAWO!!!
Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy miłego pobytu w przedszkolu. Rodziców natomiast zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w życiu przedszkola.
20 maja 2019
Brzechwolandia

„Brzechwolandia” to wspaniała kraina, którą wszyscy powinniście poznać, tak jak uczniowie klas 1-3, którzy byli uczestnikami tego spektaklu 20 maja 2019 r. Powodów jest wiele.

20 maja 2019
Kolejowe ABC

Dnia 8 maja 2019 r. zawitał w naszej szkole Zespół Kolejowego ABC, który przeprowadził z uczniami kl. Id oraz IIIb interaktywne zajęcia edukacyjne.

19 maja 2019
Wyniki konkursu FOX 2019.

Do sukcesów matematycznych i przyrodniczych dokładamy sukcesy językowe.

18 maja 2019
Dobra zabawa w sobotnie popołudnie

XI Rodzinny Piknik już za nami. Dzięki wspaniałej aurze zabawa była przednia.