Przedszkole rocznik 2017/2018

Pszczółki

Wychowawca Agnieszka Smolec

1 września 2017r. w oddziałach przedszkolnych przy SP nr 2 w Andrychowie dzieci z grup „BIEDRONECZKI„i „PSZCZÓŁKI” powitały nowy rok szkolny.
Pierwsze dni w przedszkolu minęły im na przyjemnej zabawie, zapoznaniu się z paniami, dziećmi, salą oraz placem zabaw.

Biedronki

Wychowawca Sylwia Gregorarz

Dzieci bawiły się wspólnie, tańczyły do dziecięcych nagrań muzycznych, śpiewały, słuchały bajek, muzyki relaksacyjnej oraz opowiadań. Uczestniczyły już w swoich pierwszych spacerach i zajęciach z języka angielskiego. Były bardzo dzielne – BRAWO!!!
Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy miłego pobytu w przedszkolu. Rodziców natomiast zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w życiu przedszkola.
06 lipca 2020
Wyprawka do kl. I na rok szkolny 2020/2021

Wyprawka do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021

27 czerwca 2020
Wyniki konkursu "Twórczość Marii Konopnickiej w ilustracjach"

Dzisiaj został podsumowany konkurs ,,Twórczość Marii Konopnickiej w ilustracjach dzieci”. Był on adresowany do uczniów klas I – III.

27 czerwca 2020
Podsumowanie Krainy Kreatywności

Mamy koniec roku szkolnego i kolejne podsumowanie - tym razem działań naszych uczniów w KRAINIE KREATYWNOŚCI.