Przedszkole rocznik 2017/2018

Pszczółki

Wychowawca Agnieszka Smolec

1 września 2017r. w oddziałach przedszkolnych przy SP nr 2 w Andrychowie dzieci z grup „BIEDRONECZKI„i „PSZCZÓŁKI” powitały nowy rok szkolny.
Pierwsze dni w przedszkolu minęły im na przyjemnej zabawie, zapoznaniu się z paniami, dziećmi, salą oraz placem zabaw.

Biedronki

Wychowawca Sylwia Gregorarz

Dzieci bawiły się wspólnie, tańczyły do dziecięcych nagrań muzycznych, śpiewały, słuchały bajek, muzyki relaksacyjnej oraz opowiadań. Uczestniczyły już w swoich pierwszych spacerach i zajęciach z języka angielskiego. Były bardzo dzielne – BRAWO!!!
Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy miłego pobytu w przedszkolu. Rodziców natomiast zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w życiu przedszkola.
UWAGA! EKSPRESOWY KONKURS

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia ogłaszamy dla uczniów z klas I - III weekendowy konkurs plastyczny ,,MISIACZEK W SWOIM ULUBIONYM UBRANKU".

Bądź życzliwy

Z okazji przypadającego 21 listopada Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień, nasi najmłodsi wolontariusze przygotowali niespodzianki.

Konkurs ekologiczny

"Dbam o to, co mnie otacza" to hasło tegorocznego XXVI Gminnego Konkursu Ekologicznego zorganizowanego przez Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miejskiego w Andrychowie.

20 listopada 2019
W świecie bombek....

W środę 20 listopada 2019r. uczniowie z klas Ib i IIc udali się do fabryki ozdób choinkowych w Bęble koło Krakowa.