Przedszkole rocznik 2017/2018

Pszczółki

Wychowawca Agnieszka Smolec

1 września 2017r. w oddziałach przedszkolnych przy SP nr 2 w Andrychowie dzieci z grup „BIEDRONECZKI„i „PSZCZÓŁKI” powitały nowy rok szkolny.
Pierwsze dni w przedszkolu minęły im na przyjemnej zabawie, zapoznaniu się z paniami, dziećmi, salą oraz placem zabaw.

Biedronki

Wychowawca Sylwia Gregorarz

Dzieci bawiły się wspólnie, tańczyły do dziecięcych nagrań muzycznych, śpiewały, słuchały bajek, muzyki relaksacyjnej oraz opowiadań. Uczestniczyły już w swoich pierwszych spacerach i zajęciach z języka angielskiego. Były bardzo dzielne – BRAWO!!!
Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy miłego pobytu w przedszkolu. Rodziców natomiast zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w życiu przedszkola.
17 września 2019
Wybory

W dniu 12 września odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 w Andrychowie.

17 września 2019
Zaproszenie dla Rodziców

Serdecznie zapraszamy chętnych Rodziców do udziału w zajęciach popularnonaukowych organizowanych przez Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon. Pokazy naukowe odbędą się 19 IX 2019 r. (czwartek) o godz.17.00 oraz o godz.17.50 w sali gimnastycznej SP

15 września 2019
Zebranie z Rodzicami

Serdecznie zapraszamy Rodziców na spotkania z wychowawcami.

14 września 2019
Bezpieczna droga do szkoły

13 września 2019 r. uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w spotkaniu z panią Elżbietą Drzazgą, reprezentującą Straż Miejską w Andrychowie.