Dyrektor szkoły:

mgr Elżbieta Górska - Zborowska

Wicedyrektorzy:

mgr Bożena Ryczek, mgr Krystyna Ochmanek

Dyrektorzy Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie:

  • 1914 r. Leokadia Szałaśna
  • 1926 r. Wiktoria Dalewska
  • 1951 - 1958 Maria Wygoda
  • 1958 - 1972 Stefan Rekliński
  • 1972 - 1990 mgr Maria Kublin
  • 1990 - 2006 mgr Anna Gancarczyk
  • 2006 - 2013 mgr Piotr Ptak

KADRA PEDAGOGOGICZNA

  • Dyrektor mgr Elżbieta Górska-Zborowska
  • Wicedyrektor mgr Bożena Ryczek, mgr Krystyna Ochmanek
  • Pedagog szkolny mgr Dorota Jeleń, mgr Renata Luchowska
  • klasa 1a mgr Barbara Czepiec - edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 1b mgr Lucyna Laszczak - edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 1c mgr Anna Baścik - edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 2a mgr Beata Wrona - edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 2b mgr Dorota Wołkowska - edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 2c mgr Aneta Bizoń - edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 2d mgr Anna Jura - edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 3a mgr Danuta Wiktor - edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 3b mgr Dorota Paździora - edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 3c mgr Marzena Kołodziejczyk - edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 3d mgr Joanna Bury - edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 4a mgr Joanna Siwek - j.polski
  • klasa 4b mgr Monika Jakubiec- j.polski
  • klasa 5a mgr Marzena Potempa - przyroda, geografia
  • klasa 5b mgr Anna Bomba - Magiera - matematyka
  • klasa 5c mgr Alicja Simoni - Kramarz - wychowanie fizyczne
  • klasa 5d mgr Urszula Gliszczyńska - j. polski
  • klasa 5e mgr Agnieszka Stachowiak - j. polski
  • klasa 5f mgr Dorota Warmuz -wychowanie fizyczne, logopeda
  • klasa 6a mgr Piotr Trojak - -wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  • klasa 6b mgr Beata Śmiech - nauczyciel wspomagający
  • klasa 6c mgr Agnieszka Korzeniowska - fizyka, chemia
  • klasa 6d mgr Iwona Bargiel - j. niemiecki, religia
  • klasa 6e mgr Renata Paleczna - historia
  • klasa 6f mgr Dawid Karcz - matematyka, informatyka
  • klasa 7a mgr Barbara Woźniak - j. polski, wychowanie do życia w rodzinie
  • klasa 7b mgr Jadwiga Kubera - matematyka
  • klasa 7c mgr Kinga Zontek - Kwarciak - j.polski
  • klasa 7d lic. Magdalena Potempa
  • klasa 8a mgr Alicja Pietraszek - plastyka
  • klasa 8b mgr Sławomir Rola - historia, wos
  • Klasa 8c mgr Anna Góra - Kowalówka - biologia
  • mgr Paweł Bury - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  • mgr Bożena Cinal - nauczyciel świetlicy
  • mgr Anna Damek - j. angielski
  • mgr Justyna Dwornik - matematyka, informatyka
  • mgr Marek Dziędziel - religia
  • mgr Jolanta Gałosz - geografia
  • mgr Piotr Gałosz - chemia
  • mgr Sylwia Gregorarz - wychowawca w oddziale przedszkolnym
  • mgr Piotr Grocki - informatyka, technika
  • ks.mgr Mariusz Jagosz - religia
  • mgr Joanna Kołcon - matematyka
  • mgr Ewa Kopcińska - nauczyciel bibliotekarz
  • mgr Agnieszka Korzeniowska - chemia, fizyka
  • mgr Piotr Kwak - wychowanie fizyczne
  • mgr Dominika Ligus - wychowawca w oddziale przedszkolnym
  • mgr Renata Luchowska - pedagog szkolny, nauczyciel świetlicy
  • mgr Małgorzata Styła - rehabilitant
  • mgr Jan Makowiecki - nauczyciel świetlicy
  • mgr Marta Makowiecka - nauczyciel wspomagający
  • lic.Marcelina Mikołajczyk - j. angielski
  • ks. mgr Paweł Nowak - religia
  • mgr Katarzyna Ogorzelec - wychowanie fizyczne
  • mgr Wiesława Panek - religia
  • mgr Sławomir Piekarski - muzyka, wychowanie do życia w rodzinie
  • mgr Joanna Pietras - Kaps - j. angielski
  • mgr Katarzyna Pikoń - nauczyciel bibliotekarz
  • mgr Magdalena Rupik - logopeda
  • mgr Sylwia Rupik - j. niemiecki
  • mgr Tomasz Rupik - wychowanie fizyczne
  • mgr Gabriela Samborska - rewalidacja, zaj. romskie
  • mgr Kazimierz Skowron - j. angielski
  • mgr Agnieszka Smolec- wychowawca w oddziale przedszkolnym
  • mgr Renata Sośniecka - Arabas - nauczyciel świetlicy
  • s. mgr Krystyna Strąk - religia
  • mgr Renata Szczepańska - Potempa - j. polski
  • mgr Grażyna Szczepaniak - wychowanie fizyczne, doradztwo zawodowe
  • s. mgr Kazimiera Szumal - religia
  • mgr Dorota Szymalska - Płonka - j. angielski
  • mgr Małgorzata Wierońska - tyflopedagog
  • mgr Regina Wocial - wychowawca w oddziale przedszkolnym
  • mgr Monika Wojewodzic - wychowawca w oddziale przedszkolnym
  • mgr Renata Żak - przyroda, geografia
  • Pracownicy obsługi i administracji

    • Alina Kozikowska
    • Justyna Kowala
    • Renata Kurzyniec
    • Iwona Stachura
    • Iwona Kempska
    • Agata Kierczak
    • Dorota Ryczek
    • Karolina Nawrot
    • Monika Baranowska
    • Zofia Węgrzyn
    • Agnieszka Nalborczyk
    • Maria Nigbor
    • Marzena Sordyl
    • mgr inż. Joanna Małysa
    • Natalia Orłowska
    • Iwona Bystrzycka
    • Magdalena Wiktor
    • Bożena Płonka
    • Bożena Rychter
    • Piotr Rychter
    • Dariusz Ligus
    • Krzysztof Sztuka
    • Edyta Żydek
    • Dorota Ślipko
    • Beata Witkowska
    • Edyta Mieszczak
    • Janusz Chmura

    realizacja strony internetowej - weboski