Zastępstwa w dniu 16.06.2021 środa
Anna Andrejko
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 7 e(2) - Uczniowie przychodzą później      
         
Iwona Bargiel
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 8 c(2) - B-217 Anna Damek za nieobecny oddział  
4 2 a - A-210 Agnieszka Korzeniowska za nieobecny oddział  
5 7 a - A-213 Joanna Kołcon za nieobecny oddział  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
0 Sz 1 Urszula Gliszczyńska    
2 IP2 Justyna Dwornik    
3 IIp2      
4 2aa      
         
Paweł Bury
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 8 d(1) - h1 Tomasz Rupik    
5 7 f(1) - h1 Agnieszka Stachowiak    
6 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu   6d-uczniowie zwolnieni do domu, 6 f złączenie (cała klasa) D.Warmuz  
7 8 b(1) - h3 Renata Adamczyk    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
2 8d1      
4 7f1      
5 6df1      
6 8b1      
7 8b1      
         
Anna Góra-Kowalówka
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 7 a - B-218 Anna Damek za nieobecny oddział  
3 7 f - B-219 Kinga Zontek-Kwarciak za nieobecny oddział  
4 6 e - A-112 Dawid Karcz za nieobecny oddział  
6 7 b - B-118 Wiesława Panek za nieobecny oddział  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
2 IIp1 Agnieszka Korzeniowska    
4 Ip3 Joanna Kołcon    
6 Sz 1 Wiesława Panek    
         
Edyta Kukuła
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 a - A-205 Joanna Bury    
3 1 a - A-205 Lucyna Laszczak    
4 1 a - A-205 Aneta Bizoń    
5 1 a - A-103 Marzena Kołodziejczyk    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
1 1aa      
2 1aa      
3 1aa      
4 1aa      
5 1aa      
         
Piotr Kwak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 Wychowanie fizyczne - h2 Sławomir Piekarski za nieobecny oddział  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
1 6bc1      
         
Katarzyna Ogorzelec
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 7 c(2) - s Renata Adamczyk za nieobecny oddział  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
3 7c2      
         
Alicja Pietraszek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 4 a - A-113 Piotr Grocki za nieobecny oddział  
6 7 f - B-219 Paweł Nowak za nieobecny oddział  
7 7 b - Uczniowie zwolnieni do domu      
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
4 SzŚ Anna Damek    
5 Ip3 Kinga Zontek-Kwarciak    
6 Ip3      
7 7bb      
         
Joanna Siwek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 8 d - B-114 Paulina Sokalska za nieobecny oddział  
2 7 c - B-119 Jadwiga Kubera za nieobecny oddział  
3 7 e - A-213 Sławomir Piekarski za ostatnią lekcję  
4 4 a - A-113 Joanna Kołcon za nieobecny oddział  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
2 Ip1 Jadwiga Kubera    
5 Sz 1 Piotr Gałosz    
         
Danuta Wiktor
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 d - A-209 Gabriela Samborska    
3 1 d - A-209 Anna Jura    
4 1 d - A-209 Beata Wrona    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
1 1dd      
2 1dd      
3 1dd      
4 1dd      
         
Barbara Woźniak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
0 6 c - B-218 Sławomir Piekarski za nieobecny oddział  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
  6cc Sławomir Piekarski    
1 Ip2 Kazimierz Skowron    
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN